
Moderators: Math Wolf, Robbe, NecRock, Praesidium
this sounds like a gangbang...slimmy wrote:*weent*
WAAAAAROM!!!!??!!!! Dit is voor mij een signaal om te rebelleren tegen big brother! Waarom kunnen we niet gewoon allemaal samen in het huis blijven en plezier maken!
Waarom moet ik bij u + mannelijk gesweld spontaan denken aan de Glenn op de ontgroening? xDEvitje wrote:Net nu ik nog de enige vrouw ben... Ik ga zoveel mannelijk geweld niet aankunnen hoor
haha :p ik ben er al uit dusjaTimmy wrote:Waarom moet ik bij u + mannelijk gesweld spontaan denken aan de Glenn op de ontgroening? xDEvitje wrote:Net nu ik nog de enige vrouw ben... Ik ga zoveel mannelijk geweld niet aankunnen hoor
I can.Gert J. wrote:Ik was ook aant denken dat een mol-versie van dit spel ook wel goe zou zijn. Maar de Math-Wolf kan moeilijk alles op dit forum organiseren.Nynek wrote:Volgens mij is Tom de mol!
Oh wait, wrong game ...
Or can he?
Users browsing this forum: No registered users and 19 guests