Page 1 of 1

6/11 Lezing KVHV: Jihad en democratie

Posted: Wed Oct 29, 2008 2:42 pm
by KVHV
Image

Posted: Wed Oct 29, 2008 3:56 pm
by Robbe
Ik zie de link zo niet echt eigenlijk, wat kan ik ongeveer verwachten?

Posted: Wed Oct 29, 2008 4:42 pm
by KVHV
Image

Dit is alvast een betere link.

Wel Prof. Cogen (die Internationaal Publieksrecht doceert aan de Universiteit van Gent) zal de klemtoon leggen op het internationale recht en de bescherming van de democratie. Hoe moet men bijvoorbeeld omgaan met "illigale" strijders die opgesloten zijn in Guantanamo Bay?

Zoiets kan je ongeveer verwachten.

Posted: Wed Oct 29, 2008 5:17 pm
by Robbe
KVHV wrote:Dit is alvast een betere link.
Link is niet beter hoor ;)
KVHV wrote:Wel Prof. Cogen (die Internationaal Publieksrecht doceert aan de Universiteit van Gent) zal de klemtoon leggen op het internationale recht en de bescherming van de democratie. Hoe moet men bijvoorbeeld omgaan met "illigale" strijders die opgesloten zijn in Guantanamo Bay?

Zoiets kan je ongeveer verwachten.
Hmm, klinkt nog interessant. Moet nog zien hoe het volgende week zit met al mijn werk, maar het kan zijn dat ik wel eens kom kijken.

Posted: Wed Oct 29, 2008 5:41 pm
by KVHV
Link is niet beter hoor Wink
A oké nu zie ik het ook, vergeef me mijn incapaciteit om een zin deftig te lezen :)

Posted: Sat Nov 01, 2008 8:02 pm
by Foundation
KVHV wrote:... omgaan met "illigale" strijders... ?
Vrijlaten, en de vrijgekomen ruimte gebruiken om spellingscursussen Nederlands te geven aan Vlaams-nationalisten :D