Om ff terug te komen op de klimmers...
In dit fillmke gaan er 2 van die zotte snelle mannen in contest tegen de Audi RS4 met Jeremy van Top Gear.
http://www.youtube.com/watch?v=GogrWaRxNuY
Moderator: Praesidium
Dit is toch echt wel ongelooflijk om gefikst te krijgen - toch voor een UA studentje in't midden van't exaam - wie gaat er mee voor een brok nostalgie?Foundation wrote:Geen filmpje maar een oproep naar Gert Verhulst: in het gezegende jaar 1991 zong hij samen met zijn hond dat hij liters limonade en honderd kilo chocolade zou uitdelen aan iedereen, zodra hij 10 miljoen had.
Gezien het toen nog om Belgische franken ging, en Studio 100 vandaag de dag toch een omzet van 60 miljoen euro draait, lijkt het mij dat Gertje dat bedrag ondertussen wel bij elkaar gespaard heeft.
Awel, waar blijft die limonade en die chocolade? We wachten al 16 jaar!
http://www.gertje.info/
Bron: www.showbizzsite.beEind vorige week kwam Bert, een 21-jarige Antwerpse student communicatiewetenschappen volop in het nieuws toen hij een oproep lanceerde aan het adres van Gert Verhulst.
Via zijn site herinnerde de student Gert aan zijn belofte uit 1991, waarin hij in het liedje “Tien Miljoen” droomt wat hij zou doen als hij 10 miljoen zou hebben.
“Ik kocht liters limonade, 100 kilo chocolade om aan iedereen uit te delen”
Een belofte die Bert nu graag wil vervuld zien…
Gert was zeer gecharmeerd door dit initiatief, en heeft besloten om zich dan ook aan zijn belofte van toen te houden.
Wat zal Gert doen?
Op vrijdagavond 2 februari zal PLOPSA INDOOR HASSELT tussen 17u & 20u speciaal worden geopend voor deze actie.
Gert biedt 1.000 gratis toegangstickets aan Bert, de initiatiefnemer van de intussen alombekende site. Bert liet ons weten dat alle ‘fans van toen’ die er op 2 februari willen bijzijn zich kunnen inschrijven via een speciaal formulier op zijn site www.gertje.info
Inschrijven kan vanaf dinsdag 23 januari en zo lang zijn voorraad tickets strekt (gezien de gelimiteerde capaciteit van Plopsa Indoor Hasselt, is het echt noodzakelijk dat er vooraf wordt ingeschreven voor dit feest).
Op vertoon van hun persoonlijke inschrijvingsbevestiging die ze via mail ontvangen kunnen de winnaars zich op 2 februari 2007 tussen 17u & 20u aanmelden in Plopsa Indoor in Hasselt. Naast de gratis toegang tot het Indoorpark zal er voor iedereen een gratis stuk chocolade zijn, en ook de limonade zal rijkelijk vloeien. Als klap op de vuurpijl zullen Samson & Gert die avond ook nog een optreden geven, zodat hun fans van weleer nog eens uit volle borst kunnen meezingen met hun favoriete Samson & Gert-liedjes van toen.
Gert wil met deze actie echter ook iets doen voor de mensen die het minder goed hebben, zodat zij ook de kans krijgen om mee te genieten van dit initiatief. Daarom zal hij in overleg met het “Vlaams netwerk van verenigingen waar armen het woord nemen” ook 500 toegangstickets verdelen onder de verschillende erkende verenigingen die hierbij zijn aangesloten.
Deze tickets zullen door dit Vlaams netwerk van verenigingen worden verdeeld, zodat ze zeker goed terecht komen.
Gert & Samson laten bij deze ook officieel weten dat zij voorlopig geen plannen koesteren om bij de brandweer te gaan, of als piraten van de zee naar Timboektoe toe te varen. Samson heeft op dit ogenblik ook geen plannen om daadwerkelijk koning te worden.
Users browsing this forum: No registered users and 16 guests