Page 1 of 1

[compilers]

Posted: Sun Jan 14, 2007 3:43 pm
by Quintus Maximus
hey op de site van fots staat zo een overzichtje van wat we voor het theoretisch examen van compilers moeten kennen:

http://www.fots.ua.ac.be/~pvgorp/profes ... /#examinfo

kan er iemand zeggen of dit wel overeenkomt met wat we in de les gezien hebben. of waren er nog stukken die we meer hebben gezien of die wegvielen?

Posted: Tue Jan 16, 2007 4:56 pm
by Pieter
Ik veronderstel dat,
en hoe zit dat eigenlijk met onze punten is compilers 1 vak of is dat echt opgedeelt in compilers 1 en compilers 2. En moete er voor beide door zijn? Of worden die punten opgeteld op het einde?
Want anders wil dat wel zeggen dat je zeker uw theorie goed moet doen.

Posted: Wed Jan 17, 2007 2:43 pm
by Pieter
Misschien nog een interessant weetje:
Het zijn nu wel degelijk 2 verschillende vakken, waarop telkens een voldoende gehaald moet worden.
Een vak gespreid over de 2 semesters werd nl. niet meer toegelaten in de opbouw van een curriculum.
Om zo dicht mogelijk bij de oorspronkelijke 14 + 6 verdeling te blijven, zal de puntenverdeling nu zijn

deel 1: 12 theorie en 8 voor het eerste deel van het project
deel 2: alles op het tweede deel van het project.

Op die manier worden mensen die met het eerste deel van het project nog niet helemaal klaar zijn niet al te erg gepenalizeerd. Het is dus wel de moeite om die eerste faze al te presenteren, zelfs al is ze niet helemaal klaar.

mvg
DJ