Page 1 of 1

Steek het licht aan...

Posted: Fri Apr 21, 2006 6:21 pm
by Shinta
Tog al beter.

Image
Image
Image

Posted: Fri Apr 21, 2006 6:24 pm
by WiDeCr0w
nice, tis idd nog nie helemaal perfect, maar toch scheun ze! :)

Posted: Fri Apr 21, 2006 6:26 pm
by sammyke007
heel schoon idd, maar is da één spot of een universeel licht ofzo? want u vliegtuig heeft aan beide kanten precies schaduw?

Posted: Sat Apr 22, 2006 1:34 pm
by Shinta
das 1 spot ^^

Posted: Sat Apr 22, 2006 4:34 pm
by Shinta
WiDeCr0w wrote:nice, tis idd nog nie helemaal perfect, maar toch scheun ze! :)
flatshading is nooit zo sjiek ^^ tis gewoon eel eenvoudig, tis ook ni de bedoeling om iets heel hoogstaand te creeeren, eerder om het blob effect als gevolg van z-buffer te vermijden.

Posted: Sat Apr 22, 2006 9:58 pm
by Nickman
Maak voor u volgende implementatie is ineens een anti-aliasing, want die kartels worden altijd maar erger en erger als ge meer grave dingen maakt :D

Posted: Sat Apr 22, 2006 10:46 pm
by slimmy
We're implementing technology that was used in Wolfenstein3D! Be proud! :p

eigenlijk was da raycasting ma soit :p

Posted: Sun Apr 23, 2006 12:18 am
by Shinta
Euh ja, kheb dus gemerkt dak net et tegenovergestelde verwijderde, duseuh ^^ oeps, tis nu in orde, zie voor de updates naar de foto's, de overgang ist duidelijkste in men hangar.

Posted: Sun Apr 23, 2006 7:34 pm
by Nickman
Er is precies nog iets niet helemaal juist he. Je hebt bv. een rechtoek die je in twee driehoek deeld met je triangulatie.
Nu zijn die twee driehoeken alletwee exact hetzelfde gericht, maar in jouw belichting hebben ze allebei een andere lichtinval... de ene is lichter dan de andere (op je vliegveld kan je diet goed zien)

maar toch mooi ;)

Posted: Sun Apr 23, 2006 7:52 pm
by Shinta
Nickman wrote:Er is precies nog iets niet helemaal juist he. Je hebt bv. een rechtoek die je in twee driehoek deeld met je triangulatie.
Nu zijn die twee driehoeken alletwee exact hetzelfde gericht, maar in jouw belichting hebben ze allebei een andere lichtinval... de ene is lichter dan de andere (op je vliegveld kan je diet goed zien)

maar toch mooi ;)
da is omda in da in de ene driehoek de lichtbron schuiner invalt dan in de andere driehoek, ma kzalt veranderen zenne, dattem de lichtinval berekent voor de triangulatie.

Posted: Tue May 16, 2006 11:16 pm
by Pr0fage
slimmy wrote:We're implementing technology that was used in Wolfenstein3D! Be proud! :p

eigenlijk was da raycasting ma soit :p
is da waar? raycast en zo vlot? lijkt vreemd:)